Het eerste bestuur in de  jaren 70

WLTC Willebroek Lawn Tennis  Club vzw.   

Da's gezellig tennissen in een groene omgeving

Het Dagelijks Bestuur

Walter De Hollander

Voorzitter en tornooileider

015/27.15.05

walter@wltc.be





 

Marc Lauwers

Schatbewaarder en alg. boekhouding

0486/52.48.11

marc@wltc.be

 



                                     

         

Sharon Moerenhout

Elitbeheer en informaticatoepassingen

0473/21.91.45

sharon@wltc.be






Linda Van Rompaey

Feestelijkheden en Jeugd

0474/45.41.25

linda@wltc.be

 




Dirk De Smedt

Technisch en administratief medewerker

03/886.20.30

dirk@wltc.be






Patrick De Geest

Technische coördinatie en algemeen onderhoud

0474/58.94.35

patrick@wltc.be





Tom De Buyser

Interclub en mailing

0499/29.82.91

tom@wltc.be

HOOFDSPONSORS                                                                                                                                                                           

[Terug naar START]