___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Het Dagelijks Bestuur


WLTC is een vzw. die geleid wordt door vrijwilligers die het dagelijks bestuur vormen. De huidige bestuursploeg bestaat uit 7 leden die hieronder vermeld staan. Naast het dagelijks bestuur is er een Raad van Bestuur van de vzw. die algemeen toezicht houdt op de werking van de club.

Walter De Hollander

Voorzitter en tornooileider

015/27.15.05

walter@wltc.be






 

Marc Lauwers

Schatbewaarder en alg. boekhouding

0486/52.48.11

marc@wltc.be

 




                                     

         

Sharon Moerenhout

Elitbeheer en informaticatoepassingen

0473/21.91.45

sharon@wltc.be






Linda Van Rompaey

Feestelijkheden en Jeugd

0474/45.41.25

linda@wltc.be

 




Dirk De Smedt

Technisch en administratief medewerker

03/886.20.30

dirk@wltc.be








Patrick De Geest

Technische coƶrdinatie en algemeen onderhoud

0474/58.94.35

patrick@wltc.be









Tom De Buyser

Interclub en mailing

0499/29.82.91

tom@wltc.be

HOOFDSPONSORS                                                                                                                                                                         _____ _____