___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Het Dagelijks Bestuur


WLTC is een vzw. die geleid wordt door vrijwilligers die het dagelijks bestuur vormen. De huidige bestuursploeg bestaat uit 7 leden die hieronder vermeld staan. Naast het dagelijks bestuur is er een Raad van Bestuur van de vzw. die algemeen toezicht houdt op de werking van de club.

Walter De Hollander

Voorzitter en tornooileider

0468/29.09.60

walter@wltc.be






 

Marc Lauwers

Schatbewaarder en alg. boekhouding

0486/52.48.11

marc@wltc.be

 




                                     

         

Sharon Moerenhout

Informatiebeheer en aansluiting nieuwe leden

0473/21.91.45

sharon@wltc.be







Linda Van Rompaey

Chaletbeheer en festiviteiten

0474/45.41.25

linda@wltc.be

 




Dirk De Smedt

Beheer toogdiensten en sportongevallen

03/886.20.30

dirk@wltc.be








Patrick De Geest

Technische coördinatie en algemeen onderhoud

0474/58.94.35

patrick@wltc.be






Tom De Buyser

Interclub en mailing

0499/29.82.91

tom@wltc.be








Isabelle Piatek

Feestelijkheden

0475/84.37.05

isabelle@wltc.be

HOOFDSPONSORS                                                                                                                                                                         _____ _____