Het Dagelijks Bestuur


WLTC is een vzw. die geleid wordt door vrijwilligers die het dagelijks bestuur vormen. De huidige bestuursploeg bestaat uit 8 leden die hieronder vermeld staan. Naast het dagelijks bestuur is er een Raad van Bestuur van de vzw. die algemeen toezicht houdt op de werking van de club.

Dirk De Smedt

Voorzitter en Penningmeester ad interim

0472/85.05.64

dirk@wltc.be

Sharon Moerenhout

Secretariaat en Elit-beheer

0473/21.91.45

sharon@wltc.be

Dennis Moerenhout

Vice-voorzitter, hoofdtrainer en jeugdwerking

0476/91.85.68

Dennis@wltc.be

Linda Van Rompaey

Chaletbeheer en festiviteiten

0499/29.82.91

tom@wltc.be

Isabel Piatek

Mede-secretaris, evenementen en ad hoc activiteiten

0475/84.37.05

isabelle@wltc.be

Ronnie Moerenhout

Sponsoring en algemene (culinaire) zaken

0479/80.21.37

ronnie@wltc.be

Tom De Buyser

Interclub, mailing, digitalisatie en jeugdbestuur

0474/45.41.25

linda@wltc.be

Pieter Walpot

Toogdiensten en algemene zaken

0477/97.75.61

pieter@wltc.be