___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Het Dagelijks Bestuur


WLTC is een vzw. die geleid wordt door vrijwilligers die het dagelijks bestuur vormen. De huidige bestuursploeg bestaat uit 7 leden die hieronder vermeld staan. Naast het dagelijks bestuur is er een Raad van Bestuur van de vzw. die algemeen toezicht houdt op de werking van de club.

Dirk De Smedt

Voorzitter en Penningmeester ad interim


0472/85.05.64

dirk@wltc.be

Sharon Moerenhout

Secretariaat en Elit-beheer


0473/21.91.45

sharon@wltc.be


Linda Van Rompaey

Chaletbeheer en festiviteiten


0474/45.41.25

linda@wltc.be

Ronnie Moerenhout

Sponsoring en algemene (culinaire) zaken


0479/80.21.37

ronnie@wltc.be

Bestuursleden

Isabelle Piatek

Mede-secretaris, evenementen en ad hoc activiteiten


0475/84.37.05

isabelle@wltc.be

Dennis Moerenhout

Vice-voorzitter hoofdtrainer en Jeugdwerking


0476/91.85.68

Dennis@wltc.be


Tom De Buyser

Interclub, mailing, digitalisatie en jeugdbestuur


0499/29.82.91

tom@wltc.be


Pieter Walpot

Toogdiensten en algemene zaken


0477/97.75.61

pieter@wltc.be

HOOFDSPONSORS                                                                                                                                                                         _____ _____