Het Dagelijks Bestuur


WLTC is een vzw. die geleid wordt door vrijwilligers die het dagelijks bestuur vormen. De huidige bestuursploeg bestaat uit 8 leden die hieronder vermeld staan. Naast het dagelijks bestuur is er een Raad van Bestuur van de vzw. die algemeen toezicht houdt op de werking van de club.

Sharon Moerenhout

Voorzitter, Elit-beheer en Tornooien

0473/21.91.45

sharon@wltc.be

Dennis Moerenhout

Vice-voorzitter, hoofdtrainer en jeugdwerking

0476/91.85.68

Dennis@wltc.be

Tom De Buyser

Secretaris, Interclub, mailing, digitalisatie en jeugdbestuur

0499/29.82.91

tom@wltc.be

Linda Van Rompaey

Chaletbeheer en festiviteiten

0474/45.41.25

linda@wltc.be

Isabel Piatek

Mede-secretaris, evenementen en ad hoc activiteiten

0475/84.37.05

isabelle@wltc.be

Ronnie Moerenhout

Sponsoring en algemene (culinaire) zaken

0479/80.21.37

ronnie@wltc.be

Pieter Walpot

Toogdiensten en algemene zaken

0477/97.75.61

pieter@wltc.be

Elke Adriaensens

Mede-secretaris en evenementen

0474/89.45.72

elke@wltc.be

Tony De Vlieger

Infrastructuur en evenementen

0477/65.56.27

tony@wltc.be